Odkrywaj z Nami!

Main Banner
Top banner

Konkurs ofert na dzierżawę

Zarząd Sudeckich Hoteli i Schronisk PTTK ogłasza konkurs ofert na dzierżawę schroniska PTTK  Na Hali Szrenickiej w Szklarskiej Porębie.

1. Warunki konkursu zawarte są w „Regulaminie konkursu ofert na wydzierżawienie schroniska PTTK Na Hali Szrenickiej w Szklarskiej Porębie”.
2. Oferty nie spełniające wymogów konkursu nie będą rozpatrywane.
3. Oferty na wydzierżawienie schroniska PTTK Na Hali Szrenickiej w Szklarskiej Porębie należy składać w siedzibie Spółki 58-500 Jelenia Góra, ul. 1-go Maja 86 do dnia 20 luty 2014 r. do godz. 12°°.
4. Wzór oferty stanowi załącznik nr 1 do „Regulaminu konkursu ofert na wydzierżawienie schroniska PTTK Na Hali Szrenickiej w Szklarskiej Porębie ”. Za ważną uznaje się jedynie ofertę złożoną na formularzu określonym w Regulaminie. Oferent może wypełnić druk ręcznie (czytelnie), komputerowo lub maszynowo. Zmiana treści wzoru oferty na dzierżawę  skutkuje odrzuceniem oferty.
5. Wypełnioną i podpisaną przez uprawnione osoby ofertę należy złożyć w zamkniętej kopercie, ostemplowanej lub podpisanej w miejscu zaklejenia.
6. Na kopercie należy umieścić:

 • napis „OFERTA NA WYDZIERŻAWIENIE SCHRONISKA PTTK NA HALI SZRENICKIEJ
  W SZKLARSKIEJ PORĘBIE”,
 • nazwę oferenta.

7. Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 20 luty 2014 r. o godz. 13°° w siedzibie Spółki 58-500 Jelenia Góra,  ul. 1-go Maja 86.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami jest dostępny na stronie internetowej www.pttk.jgora.pl

UWAGA! W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi na naszej stronie internetowej, może wystąpić problem z pobraniem dokumentów. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu 75 75 254 41.

Dokumenty/REGULAMIN KONKURSU OFERT NA WYDZIERAWIENIE SCHRONISKA PTTK Na Hali Szrenickiej 22.01.2014.pdf

Dokumenty/Umowa Na Hali Szrenickiej wzór konkurs na dzieraw 22.01.2014.pdf

Dokumenty/za nr 1 - oferta 22.01.2014.pdf

Share

Ostatnio dodane atrakcje

 • Rezydencja Rigga
  Rezydencja Rigga

  SPA nad morzem - Rigga Władysławowo

  Niewątpliwą atrakcją Hotelu Rigga *** jest nowocześnie wyposażony kompleks SPA nad morzem, który pomaga zadbać o piękny wygląd oraz zapewnia relaks całemu ciału. Bogata oferta masaży, zabiegów upiększających i odprężających, wykonywanych przez doświadczonych terapeutów SPA oraz jacuzzi i wiel... czytaj więcej

 • Latarnia Morska na Hel
  Latarnia Morska na Hel

  Pierwszą latarnię morską na Helu wybudowano już w roku 1826, a jej otwarcie miało miejsce 1 sierpnia 1827 roku. Wieża latarni miała przekrój okrągły, o wysokości 42 metrów. Była ona zasilana olejem rzepakowym. W przypadku niepogody w Helu oddawano co cztery minuty strzały z armaty. W 1910 roku podczas takiego wystrzału nastąpiła eksplo... czytaj więcej

 • Marina – port Władysławowo
  Marina – port Władysławowo

  Miejsce cumowania jachtów pływających po morzu Bałtyckim. W okresie od wiosny do jesieni odwiedza ją wiele jachtów z wielu Państw basenu morza Bałtyckiego.

  Port jachtowy Szkuner

  W 2002 roku oddano do dyspozycji żeglarzy mały pomost z Y-boomami we wschodniej części portu rybackiego.... czytaj więcej

Atrakcje

Wpisz nazwę atrakcji, ulicy, miasta lub powiatu

Pogoda

SP_WEATHER_

°C

Władysławowo

poniedziałek, 22 styczeń 2018
Wilgotność: %
Wiatr: N o prędkości
Right banner
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies